Xerox Xerox 106R01294 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny
Symbol: 106R01294
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1084.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R01294
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1084.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 35000 stron(y) |
| Kompatybilność | Phaser 5550 |
| Wysokość opakowania | 139,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Waga przesyłki | 1,07 kg (2.35 funtów) |
| Długość | 42,9 cm |
| Szerokość opakowania | 133,3 mm |
| Wymiary opakowania | 133,3 x 425,4 x 139,7 mm (5.25 x 16.8 x 5.5") |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 142,239 x 429,259 x 132,079 mm |
| Głębokość opakowania | 425,4 mm |
| Szerokość pudełka (imperialna) | 14,2 cm (5.6") |
| Wysokość pudełka (imperialna) | 13,2 cm (5.2") |
| Kolor | Nie |
| Kasetka pojemności | 35000 ark. |
| Głębokość pudełka (imperialna) | 42,9 cm (16.9") |
| Certyfikaty | ISO/IEC 19752 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 435mm |
| Wysokość | 134mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com