Xerox Xerox 006R04765 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 100068541
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 788.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100068541
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 788.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | VersaLink C625 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 605mm |
| Wysokość | 100mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com