Xerox Xerox 006R04369 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 006R04369
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 792.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R04369
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 792.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5500 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | C310 C315 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com