Xerox Xerox 006R01819 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R01819
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 363.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01819
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 363.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 35000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | VersaLink C7000 |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 80mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com