Xerox Xerox 006R01772 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R01772
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 385.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01772
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 385.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 52000 stron(y) |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 0 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kompatybilność | AltaLink B8100 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,06 kg |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 605mm |
| Wysokość | 100mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com