Xerox Xerox 006R01573 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R01573
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 221.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01573
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 221.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | WorkCentre 5019V_B/5021V_B |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 68mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 450mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com