Xerox Xerox 006R01160 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R01160
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01160
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | WorkCentre 5325/5330/5335 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 105mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com