Xerox XEROX Toner C230/C235 Yellow 1,5k
Symbol: 006R04390
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R04390
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 454.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | C230 C235 |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 131mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com