Xerox XEROX Toner B210/B205/B215 2x3k
Symbol: 106R04349
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 410.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R04349
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 410.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 2 |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kompatybilność | B210/B205/215 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 350mm |
• Zapewnić odpowiednią wentylację podczas używania.
• Tonery i bębny należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com