Xerox VersaLink C71xx DMO Toner Yellow 006R01831
Symbol: 97740
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 385.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 97740
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 385.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kompatybilność | VersaLink C7100 Series |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 458mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com