Xerox Urządzenie wielofunkcyjne C325V_DNI A4 4w1 33ppm/Wifi/Duplex
Symbol: C325V_DNI
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1990.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C325V_DNI
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1990.00
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox C325
Niezawodne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne idealne dla małych zespołów
| Informacje o produkcie | |
| Model |
C325V_DNI |
| Obszar zastosowań | Biuro Dom |
| Funkcje urządzenia | Faks Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 65000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5 PCL 6 (XL) PostScript 3 XPS |
| Procesor drukarki |
1.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier gruby Papier cienki Koperty Etykiety Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 52 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Mac OS Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 1 x USB (Typ B) RJ-45 (LAN) |
| Kolor | Biały Szary |
| Wysokość | 491 mm |
| Szerokość | 479 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Waga | 27.1 kg |
| Oznaczenia | |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com