Xerox Toner Xerox (do drukarki Xerox, oryginał 006R01464 15000str. cyan)
Symbol: 006R01464
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 433.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01464
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 433.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | WorkCentre7120 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 474mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 73mm |
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać pyłu z tonera.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com