Xerox Toner Xerox 006R01462 (oryginał ; 15 000 stron; żółty)
Symbol: 006R01462
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 447.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01462
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 447.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | WorkCentre7120 |
| Szerokość | 468mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 70mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com