Xblitz Xblitz X1000 telefon konferencyjny Telefon komórkowy Bluetooth Czarny, Srebrny
Symbol: X1000
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X1000
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Przenośny | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pasmo częstotliwości | 2.402-2.480 GHz |
| Automatyczny | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Rodzaj urządzenia | Telefon komórkowy |
| Czas gotowości | 1200 h |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 16 h |
| Napięcie | 12 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | FMP |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Interfejs | Bluetooth |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1300 mAh |
| Moc rzeczywista | 6 W |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 50mm |
KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UJASTEK 5B
31-753 KRAKÓW
Poland
13 307 07 15
info@kgktrend.pl