WD Dysk HDD WD Purple WD44PURZ (4 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min)
Symbol: WD44PURZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 713.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD44PURZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 713.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średnia szybkość transferu HDD | 175 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Wielkość pamięci podręcznej | 128 MB |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Interfejs | SATA III |
| Model | HDD |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 150mm |