Verbatim Dysk zewnętrzny Verbatim 53177 (2 TB; 2.5"; USB 3.0; 5400 obr/min; kolor czarny)
Symbol: 53177
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 483.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53177
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 483.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.1 Puma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 4800 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Wielkość pamięci podręcznej | 8 MB |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Model | HDD |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 50mm |
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
Verbatim GmbH
Dusseldorfer Strasse 13
65760 Eschborn
Germany
004961969001
Info.germany@verbatim-europe.com