Verbatim Dysk SSD Verbatim Vi7000G 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Symbol: 49368
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1194.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 49368
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1194.00
| Specyfikacja | |
| NVMe | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Przeznaczenie | Konsola do gier |
| Prędkość zapisu nośnika | 6500 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 600000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 1000000 IOPS |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 38,5 g |
| Wysokość produktu | 9,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 95 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 98% |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 101mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Verbatim GmbH
Dusseldorfer Strasse 13
65760 Eschborn
Germany
004961969001
Info.germany@verbatim-europe.com