Vention Obudowa dysku twardego SATA 2,5 cala Vention USB 3.0 Micro-B
Symbol: KPAB0
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KPAB0
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 39.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Status |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 81,8 mm |
| Głębokość produktu | 14,2 mm |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | USB |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |