VIEWSONIC Viewsonic VA2432-H-2 monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: VA2432-MHD-3
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 642.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VA2432-MHD-3
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 642.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 19 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy (max) | 23 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 16 W |
| Wysokość (bez podstawy) | 320,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 406,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,3 kg |
| Waga (z podstawą) | 2,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 185 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 36 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 115 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 20° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE, BSMI, BIS |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Wysokość brutto palety | 2,1 m |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 110mm |