VIEWSONIC Viewsonic VA220-H monitor komputerowy 55,9 cm (22") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: VA220-H
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 365.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VA220-H
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 365.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 495 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 381,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 188,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 495 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 286,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,5 g |
| Waga (bez podstawy) | 2,1 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Głębokość opakowania | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,241 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 24 - 86 kHz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 55,8 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran matowy | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 15° |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| HDMI | Tak |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Certyfikaty | CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Wysokość brutto palety | 2,18 m |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 554mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 106mm |
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.