VIEWSONIC Viewsonic VA1650 monitor komputerowy 40,6 cm (16") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: 20624953000
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 792.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20624953000
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 792.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy | 7 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy (max) | 8,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość (bez podstawy) | 357,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 13,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 13,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 357,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 210,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 700 g |
| Waga (bez podstawy) | 700 g |
| Wysokość (bez podstawy) | 210,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 416 mm |
| Głębokość opakowania | 54 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 82 kHz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 7 ms |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 64% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran matowy | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Zakres kąta nachylenia | 20 - 45° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Waga produktu | 700 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,08 m |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 55mm |