UNITEK UNITEK STACJA KLONUJĄCA DYSKI 2 X SATA 2,5"/3,5" USB-C 10GBPS
Symbol: Y-3027GY01-EU
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-3027GY01-EU
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Połączenie z pc (personal computer) | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Funkcja klonowania offline | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Typ nośników pamięci | HDD |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA |
| Liczba obsługiwanych dysków pamięci masowej | 2 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
Unitek International Group Limited
Wang Chiu Road 39
999077 Hong Kong
Hong Kong
sales@unitek-products.com