UNITEK UNITEK OBUDOWA USB3.1 HDD/SSD SATA 6G UASP, Y-3036
Symbol: Y-3036
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 53.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-3036
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 53.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie na prezent |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA II |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany przewód USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
Unitek International Group Limited
Wang Chiu Road 39
999077 Hong Kong
Hong Kong
sales@unitek-products.com