UNITEK UNITEK OBUDOWA DYSKU M.2 NVME/SATA 10 GBPS, S1230A
Symbol: S1230A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 108.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S1230A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 108.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa dysku M.2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość produktu | 32,4 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Wysokość produktu | 13,1 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Przewody | USB Type-C - USB Type-C/USB Type-A |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230, 2242, 2260, 2280 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, NVMe, SATA III |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
Unitek International Group Limited
Wang Chiu Road 39
999077 Hong Kong
Hong Kong
sales@unitek-products.com