UBIQUITI Punkt dostępowy AC AP Long Range 3x3MU- UAP-AC-LR
Symbol: UAP-AC-LR-EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 437.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UAP-AC-LR-EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 437.00
Dalekiego zasięgu, dwuzakresowy punkt dostępowy 802.11ac Wave 1 o łącznej przepustowości ponad 1,2 Gb/s.
Access Point AC Long-Range (UAP AC LR) to wysokowydajny, wewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 802.11ac, który wykorzystuje technologię Wave 1, aby osiągnąć zagregowaną przepustowość ponad 1,2 Gb/s w pasmach 5 i 2,4 GHz. UAP AC LR ma również imponująco długi zasięg transmisji do 183 metrów (600 stóp), co pozwala na ustanowienie i utrzymanie wysokiej jakości łączności na większe odległości. Ten punkt dostępowy jest zasilany przez PoE lub pasywne PoE 24 V i jest wyposażony w (1) port GbE RJ45 do szybkiej łączności LAN. UAP AC LR można skonfigurować w ciągu kilku minut i w pełni zarządzać za pomocą aplikacji internetowej UniFi Network lub aplikacji mobilnej UniFi.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.1Q 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
PoE 24V Passive PoE |
| Kolor | Biały |
| Waga | 240 g |
| Wymiary |
175.7 x 175.7 x 43.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |