Trust Zestaw głośników GXT611 Wezz Illuminated
Symbol: 24587
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24587
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 93.00
GXT 611 WEZZ
Zobacz dźwięk, dzięki temu stylowemu zestawowi głośników z pulsującym oświetleniem RGB i czystym dźwiękiem.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
95 x 87 x 165 mm |
| Waga | 0.78 kg |
| Pozostałe parametry |
Zgodne typy urządzeń: laptop, komputer, smartfon, tablet |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact