Trust Podkładka chłodząca do laptopa GXT 1125 QUNO
Symbol: 23581
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 152.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23581
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 152.00
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 5 cm 13 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 45 dB |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
50 x 400 x 280 mm |
| Waga | 1060 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact