Trust Podkładka chłodząca TRUST GXT 278 Yozu 20817 (17.x cala; 4 wentylatory)
Symbol: 20817
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20817
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Diody LED | Błąd wentylacji |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Zasilanie sieciowe | Nie |
| Waga produktu | 765 g |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 4 szt. |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Przewody | USB |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Interfejs hosta | USB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8414591500 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 290mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact