Trust Podkładka chłodząca GXT 1126 AURA
Symbol: 24192
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24192
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 173.00
Podstawka chłodząca pod laptop Trust GXT 1126 AURA
Podświetlana wielokolorowo podstawka chłodząca zapewniająca chłodzenie laptopa podczas najbardziej gorących sesji grania.
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 20 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 700 obr./min |
| Przepływ powietrza | 68 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 30 dB |
| Hub USB | Nie |
| Funkcje specjalne |
Podświetlanie wielokolorowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
421 x 312 x 26 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact