Trust Mysz gamingowa TRUST FELOX GAMING GXT109P Różowa
Symbol: 25068
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25068
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Liczba kolorów iluminacji | 3 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ilość przycisków | 6 przycisków |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Układ | Praworęczny |
| Wersja USB | 2.0 |
| Format złącza USB | USB-A (FAT32/NTFS) |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga produktu | 102 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 131 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Ilość | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozdzielczość ruchu | 6400 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Makro | Nie |
| Szybkość śledzenia myszy | 60 ips |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Przyspieszenie (max) | 20 G |
| Typ przewijania (scroll type) | Kółko |
| Ilość przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact