Trust Mysz gamingowa GXT145 REXXA podświetlana ergonomiczna czarna
Symbol: 26024
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 187.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 26024
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 187.00
GXT 145 Rexxa Ergonomiczna, podświetlana mysz dla graczy
Ergonomiczna pionowa mysz do gier z podświetleniem RGB i programowalnymi przyciskami.
Wszystko o ergonomii
Zaprojektowana z nachyleniem pod kątem 45° oraz ergonomicznym podparciem kciuka, Ergonomiczna Podświetlana Mysz Gamingowa Rexxa zmniejsza napięcie mięśni i poprawia chwyt. Dodatkowo 10 programowalnych przycisków pozwala połączyć wygodę i wydajność.
DPI, które robi różnicę
Z regulowaną prędkością do 12 800 DPI Rexxa oferuje niesamowitą precyzję w każdej grze. W połączeniu z lekkim kablem USB-A o długości 1,7 m mysz zapewnia płynną i responsywną rozgrywkę bez zbędnych oporów.
Kolory na maksa
Dzięki dołączonemu oprogramowaniu możesz spersonalizować swoją ergonomiczną mysz gamingową, wybierając idealne podświetlenie, makra oraz układ przycisków dopasowane do własnych preferencji. Rexxa to najlepsza mysz gamingowa dla tych, którzy cenią pełną kontrolę i wyrazisty styl podczas pracy i w grze!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 145 Rexxa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 10 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
59 x 120 x 79 mm |
| Waga | 125 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact