Trust Mysz gamingowa GXT 144 REXX
Symbol: 22991
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 225.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22991
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 225.00
Pionowa mysz gamingowa GXT 144 REXX
Pionowa mysz gamingowa o ergonomicznej konstrukcji zmniejsza zmęczenie przedramienia i nadgarstka.
Pionowa mysz do gier o ergonomicznej konstrukcji
Naturalna gra
Dokładna kontrola
Zaprogramowany na wygraną
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 144 REXX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 250 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 10000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
121 x 78 x 72 mm |
| Waga | 138 g |
| Pozostałe parametry |
Kolory LED
Regulowane kolory LED
|
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact