Corsair Corsair M55 myszka Gaming Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 16000 DPI
Symbol: 38360936
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 204.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 38360936
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 204.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 54 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 60 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba przycisków | 6 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.