Trust Mysz gamingowa GXT 121 FELOX+ podświetlana czarna
Symbol: 25603
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 104.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25603
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 104.00
GXT 121 Felox+ Podświetlana mysz dla graczy
Podświetlana mysz gamingowa o rozdzielczości 10.000 DPI dla precyzyjnego sterowania i programowalnymi przyciskami.
Precyzja na najwyższym poziomie
Dzięki czujnikowi PixArt PAW3327 o częstotliwości odświeżania 1000 Hz oraz czujnikowi optycznemu o rozdzielczości 10 000 DPI mysz gamingowa Felox+ gwarantuje błyskawiczną reakcję i perfekcyjną dokładność, a przez to gotowość do gry - szybko, precyzyjnie i bez kompromisów.
Pełna personalizacja
Dostosuj mysz do swojego stylu gry z Felox+. Dołączone naklejki antypoślizgowe zwiększają kontrolę i stabilność, a oprogramowanie do pobrania umożliwia zaprogramowanie przycisków zgodnie ze swoim stylem tak, aby mysz stała się Twoim idealnym partnerem w rozgrywce.
Kontrola i styl
Sześć responsywnych przycisków, regulacja DPI*, wielokolorowe podświetlenie LED na krawędziach oraz wyjątkowo długi, pleciony kabel USB-A o długości 1,8 m sprawiają, że ta przewodowa mysz gamingowa łączy funkcjonalność ze świetnym wyglądem. Wytrzymała i stylowa, stworzona dla graczy, którzy oczekują kontroli, swobody ruchów i efektownego klimatu RGB.
*Funkcjonalność może być ograniczona na konsoli
| Informacje o produkcie | |
| Model |
25603 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 10000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
42 x 131 x 70 mm |
| Waga | 102 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact