Trust Mysz gamingowa ECO GXT922 YBAR
Symbol: 24729
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24729
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
Mysz gamingowa ECO GXT922 YBAR
Gotowy do działania
Trust GXT 922 YBAR Gaming to przede wszystkim szybkość i precyzja, dzięki regulowanej rozdzielczości do 7200 DPI, 6 responsywnym przyciskom i gładkim podkładkom z niskim tarciem, które zapewniają płynne ślizganie się.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 922 YBAR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.1 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
41 x 69 x 124 mm |
| Waga | 120 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact