Trust Klawiatura gamingowa z podświetleniem GXT835 AZOR
Symbol: 23651
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23651
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 100.00
Klawiatura gamingowa z podświetleniem GXT 835 Azor
Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa z podświetleniem z efektem tęczy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GXT 835 Azor |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Wymiary |
40 x 438 x 125 mm |
| Waga | 621 g |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact