Trust Klawiatura gamingowa podświetlana GTX 833 Thado TKL biała
Symbol: 25894
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25894
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
Zrównoważony typ
Wykonana w 69% z plastiku pochodzącego z recyklingu, klawiatura Thado TKL jest kluczem do zwiększenia przyjazności dla środowiska Twojego systemu.
Kiedy 0/10 to dobra rzecz
Kompaktowa konstrukcja (TKL) oszczędza miejsce i zmniejsza bałagan na biurku, dzięki czemu możesz dobrze się bawić i dobrze wyglądać.
Uczucie jasności
Wielokolorowe światła LED ożywiają Twoje sesje gry, zapewniając, że zawsze jesteś duszą towarzystwa dla wielu graczy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GTX 833 Thado TKL |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS Mac OS Windows 10 Windows 11 |
| Wymiary |
40 x 135 x 359 mm |
| Waga | 709 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact