Trust Klawiatura bezprzewodowa Lyra US czarna
Symbol: 24707
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24707
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 138.00
Klawiatura bezprzewodowa Lyra US czarna
Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa umożliwiająca łatwe i wygodne podłączenie kilku urządzeń; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Lyra |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Chrome OS Windows iPadOS iOS |
| Wymiary |
17 x 286 x 126 mm |
| Waga | 301 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact