Trust Klawiatura GTX 864 Cada TKL compact gamingowa mechaniczna
Symbol: 25724
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 215.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25724
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 215.00
GXT 864 Cada Kompaktowa, mechaniczna klawiatura TKL dla graczy
Kompaktowa, mechaniczna klawiatura TKL dla graczy z w pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB.
Mnóstwo miejsca do grania
Ta kompaktowa klawiatura do gier TKL zapewnia tyle miejsca, ile potrzebujesz do grania. Zwalniając miejsce na biurku, zapewnia mnóstwo miejsca na swobodne poruszenie myszą. Jest idealna do szybkiej rozgrywki i prostych konfiguracji.
Pracuj ciężko, graj skutecznie
Brązowe przełączniki mechaniczne Huano zapewniają przyjemny odgłos i wytrzymują do 80 milionów naciśnięć. Dzięki temu klawiatury można używać zarówno do grania, jak i pisania. Funkcja anti-ghosting niezależnie rejestrująca naciśnięcie każdego klawisza i 12 klawiszy funkcyjnych umożliwiają wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
Doskonałe oświetlenie
Możesz stworzyć unikatową konfigurację, wykorzystując dołączone oprogramowanie Cada, które pozwala dowolnie programować oświetlenie i makra. W pełni dostosowywalne oświetlenie RGB na poziomie klawisza i 16,8-miliona kombinacji kolorów umożliwiają dostosowanie klawiatury do swojego stylu gry.
Przeznaczone do ruchu
Ta klawiatura mechaniczna jest wykonana w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i ma przewód o długości 1,8 m. Doskonale łączy swobodę ruchu, funkcjonalność i konstrukcję przyjazną dla środowiska, bez poświęcania prędkości działania czy stylu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GTX 864 Cada |
| Rodzaj | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Wymiary |
356 x 128 x 35 mm |
| Waga | 662 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact