Transcend Transcend ESD265C 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Szary
Symbol: 458120
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 3705.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 458120
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 3705.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Certyfikaty | CE / UKCA / FCC / BSMI / EAC / RCM |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga produktu | 31 g |
| Szerokość produktu | 81,4 mm |
| Głębokość produktu | 33,6 mm |
| Wysokość produktu | 7,5 mm |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Przewody | USB Typu-A, USB Type-C |
| Dołączone oprogramowanie | Transcend Elite software |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 950 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 110mm |