Toshiba Toshiba Toner T-3008E 6AJ00000151 Czarny
Symbol: Toshiba T-3008E 6AJ00000151
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 377.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Toshiba T-3008E 6AJ00000151
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 377.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 43900 stron(y) |
| Kompatybilność | Toshiba e-Studio 2008, 2508, 3008, 4508, 5008 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 120mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com