Toshiba Toshiba T-FC34EC Toner Cyan niebieski
Symbol: Toshiba T-FC34EC
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Toshiba T-FC34EC
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 379.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Toshiba e-Studio 287CS, Toshiba e-Studio 347CS, Toshiba e-Studio 407CS |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 70mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com