Toshiba Toshiba T-2323E Toner Black 6AJ00000218
Symbol: T-2323E
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 190.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T-2323E
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 190.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | T-2323E |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | e-STUDIO 2829A e-STUDIO2329A e-STUDIO2823AM |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 521mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 103mm |
• Unikać kontaktu z skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt wymaga utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych.
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com