Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Czarna
Symbol: CA-1Y4-00S1WN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 598.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1Y4-00S1WN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 598.00
Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Format | Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C 1 x słuchawki 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
551 * 342 * 281 mm |
| Waga | 8.3 kg |
| Oznaczenia | |