Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow
Symbol: CA-11A-00S6NN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 486.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-11A-00S6NN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 486.00
Obudowa - TR100 Mini - Snow
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 280 mm (góra) 1 x 140 mm (góra) 1 x 120 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1 x mikrofon 1 x słuchawki 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 360 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 68 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 130 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | SFX |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
294 * 179 * 391 mm |
| Oznaczenia | |