Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black
Symbol: CA-1Z8-00M1WN-00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 669.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1Z8-00M1WN-00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 669.00
Obudowa - CTE E550 TG - Black
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX ATX Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 5 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) 2 x 120 mm (góra) 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (dół) 1 x 120 mm (dół) 1 x 140 mm (dół) 1 x 240 mm (dół) 1 x 280 mm (dół) 1 x 120 mm (bok) 1 x 140 mm (bok) 1 x 360 mm (dół) 1 x 120 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 420 mm (bok) 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon 1 x słuchawki 2 x USB 3.0 1 x USB Typ C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
558,5 * 270 * 513 mm |
| Waga | 14.5 kg |
| Oznaczenia | |