Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD
Symbol: CL-W416-PL14SW-A
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 713.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-W416-PL14SW-A
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 713.00
Chłodzenie wodne - AIO TH280 V2 Ultra EX ARGB LCD
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 LGA2066 LGA1851 LGA2011 Socket AM2 Socket AM2+ Socket AM3 Socket AM3+ Socket AM4 Socket AM5 Socket FM1 Socket FM2 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA2011-3 LGA1156 LGA1200 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 180.6 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| TDP | 360 W |
| Poziom hałasu | 30.7 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |