Thermal grizzly Thermal Grizzly TG-D8-001 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów
Symbol: GETG-001
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1280.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GETG-001
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1280.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 134 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,5 g |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 331mm |
| Wysokość | 336mm |