Thermal grizzly Thermal Grizzly Putty Advance 100g blau pasta termoprzewodząca Pasta termiczna
Symbol: 20944411000
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 318.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20944411000
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 318.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 120 °C |
| Model | Pasta termiczna |
| Waga produktu | 100 g |
| Skrobak | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 65mm |