Thermal grizzly Thermal Grizzly Minus Pad Extreme pasta termoprzewodząca Podkładka termiczna
Symbol: TG-MPE-100-100-20-R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 667.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG-MPE-100-100-20-R
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 667.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Gęstość | 3,38 g/cm³ |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -100 - 200 °C |
| Model | Podkładka termiczna |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 2 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 5mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Zaleca się wyłączenie zasilania przed instalacją lub konserwacją.